I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej
do wykonywania orzeczeń w sprawach rodzinnych i nieletnich

Siedziba

Sąd Rejonowy w Grudziądzu
ul. Sikorskiego 19/23
86-300 Grudziądz

Sekretariat Zespołu

Starszy sekretarz Hanna Czaczkowska
poniedziałek – piątek godz. 9:00 - 13:00, pok.218
tel. 56 45 05 988
fax: 56 45 05 949
email: kurator1@grudziadz.sr.gov.pl

Kierownik Zespołu

Kurator specjalista Bogusław Bartos
pok.218, tel. 56 45 05 986

 

Spotkania z kuratorami w budynku Sądu odbywają się wyłącznie PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU TELEFONICZNYM. Osoby nieumówione NIE ZOSTANĄ WPUSZCZONE DO BUDYNKU SĄDU. Spotkania odbywają się wyłącznie W SALI ROZPRAW NR 4 NA PARTERZE.

Kierownik Zespołu Bogusław Bartos – wtorek, środa, czwartek – 10:00-13:00, przyjęcia interesantów w sali rozpraw nr 4, 56 45 05 986

Data

Dzień tygodnia

Kurator zawodowy

Nr pokoju

Nr sali do przyjęć intere-santów

Godziny dyżuru

2020-03-16

poniedziałek

Marlena Zajączkowska-Bozińska, 56 45 05 993

218

4

8:30-14:30

2020-03-17

wtorek

Marlena Zajączkowska-Bozińska, 56 45 05 993

218

4

8:30-14:30

2020-03-18

środa

Marlena Rzepkowska, 56 45 05 985

216

4

8:30-14:30

2020-03-19

czwartek

Agnieszka Kubiak, 56 45 05 984

217

4

8:30-14:30

2020-03-20

piątek

Beata Kowalewska, 56 45 05 973 

213

4

8:30-14:30

2020-03-23

poniedziałek

Marlena Polek-Sadowska, 56 45 05 943

217

4

8:30-14:30

2020-03-24

wtorek

Janina Arczykowska-Gościak, 56 45 06 005

26

4

8:30-14:30

2020-03-25

środa

Marlena Rzepkowska, 56 45 05 985

216

4

8:30-14:30

2020-03-26

czwartek

Anna Kamińska, 56 45 05 992

216

4

8:30-14:30

2020-03-27

piątek

Beata Kowalewska, 56 45 05 973 

213

4

8:30-14:30

2020-03-30

poniedziałek

Marlena Polek-Sadowska, 56 45 05 943

217

4

8:30-14:30

2020-03-31

wtorek

Agnieszka Simińska, 56 45 05 989

216

4

8:30-14:30

2020-04-01

środa

Marlena Rzepkowska, 56 45 05 985

216

4

8:30-14:30

2020-04-02

czwartek

Anna Kamińska, 56 45 05 992

216

4

8:30-14:30

2020-04-03

piątek

Beata Kowalewska, 56 45 05 973 

213

4

8:30-14:30

2020-04-06

poniedziałek

Agnieszka Kubiak, 56 45 05 984

217

4

8:30-14:30

2020-04-07

wtorek

Marlena Zajączkowska-Bozińska, 56 45 05 993

218

4

8:30-14:30

2020-04-08

środa

Marlena Rzepkowska, 56 45 05 985

216

4

8:30-14:30

2020-04-09

czwartek

Agnieszka Simińska, 56 45 05 989

216

4

8:30-14:30

2020-04-10

piątek

Beata Kowalewska, 56 45 05 973 

213

4

8:30-14:30

2020-04-14

wtorek

Agnieszka Simińska, 56 45 05 989

216

4

8:30-14:30

2020-04-15

środa

Marlena Polek-Sadowska, 56 45 05 943

217

4

8:30-14:30

2020-04-16

czwartek

Agnieszka Kubiak, 56 45 05 984

217

4

8:30-14:30

2020-04-17

piątek

Anna Kamińska, 56 45 05 992

216

4

8:30-14:30

2020-04-20

poniedziałek

Agnieszka Simińska, 56 45 05 989

216

4

8:30-14:30

2020-04-21

wtorek

Agnieszka Kubiak, 56 45 05 984

217

4

8:30-14:30

2020-04-22

środa

Marlena Zajączkowska-Bozińska, 56 45 05 993

218

4

8:30-14:30

2020-04-23

czwartek

Anna Kamińska, 56 45 05 992

216

4

8:30-14:30

2020-04-24

piątek

Beata Kowalewska, 56 45 05 973 

213

4

8:30-14:30

2020-04-27

poniedziałek

Marlena Polek-Sadowska, 56 45 05 943

217

4

8:30-14:30

2020-04-28

wtorek

Agnieszka Simińska, 56 45 05 989

216

4

8:30-14:30

2020-04-29

środa

Marlena Rzepkowska, 56 45 05 985

216

4

8:30-14:30

2020-04-30

czwartek

Anna Kamińska, 56 45 05 992

216

4

8:30-14:30